My Tamagotchi Forever Oyunu Geliyor

Bundan tam 20 sene önce bir Tamagotchi çılgınlığı vardı. Tamagotchi bir maskot büyüklüğündeydi ve üzerinde ekranı vardı. Orada bir bebek büyüyordu. Bazen altını ıslatıyor, bazen karnı acıkıyordu. Bazen bozuluyor, 0’dan başlıyordu. Sonrasında, gelişen teknoloji ile birlikte Tamagotchi tarihe karıştı. Ama şimdi, iOS ve Android cihazlar için My Tamagotchi Forever yeniden geliyor. Tamagotchi çılgınlığı yeniden başlıyor.

Bandai Namco, My Tamagotchi Forever’in geliştiricisi. Eğer Tamagotchi büyüttüğünüz günleri özlediyseniz ve çocukluğunuza geri dönmek istiyorsanız, My Tamagotchi Forever oyununu Android ya da iOS cihazınıza yükleyebilirsiniz.
15 Mart 2018 itibari ile hem App Store; hem de Google Play Store üzerinden My Tamagotchi Forever’i cihazlarınıza indirebileceksiniz. Büyüteceğiniz sevimli hayvanlarınız My Tamagotchi Forever oyununda sizi bekleyecek. Bir kasabada olacak olan hayvanlarınız arkadaş da edinebilecek. Oyun Animal Crossing tarzında olacak.

Oyun içerisinde Tamagotchi’yi besleyecek, oyun oynatacak, uyutacak, yıkayacak; hatta onu seveceksiniz. Bununla birlikte, oynamış olduğunuz oyunu sosyal medyada da anlık olarak paylaşabileceksiniz. İlerlemeniz ve karakterinizin büyümesini arkadaşlarınıza gösterebilecek ve birbirinizle yarışabileceksiniz.

15 Mart 2018 öncesinde My Tamagotchi Forever’in resmi web sitesine giderek kayıt olursanız, yapılacak olan çekilişe katılabilir ve kendi Tamagotchi karakterinizi kazanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Kullanıcı oyu : 5,00 - 1 oy)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.