GTA 5 Piyasaya Ne Zaman Çıkıyor? 14 Nisan

Geçtiğimiz ay yaptığı bir açıklama ile Rockstar Games GTA 5’in PC sürümünün çıkışının birkaç hafta gecikeceğini belirtmişti. Ancak Rockstar Games için görünen o ki birkaç hafta yetmedi.

27 Ocak’ta Grand Theft Auto 5’in bilgisayarlara gelmesi planlanıyordu fakat geçen ay oyunun geliştiricileri bunun bir açıklamayla 24 Mart’ta gerçekleşeceğini, ‘ test ve cilalama için bir miktar daha teste ihtiyaçlarının olduğunu’ belirtmişlerdi.

Rocktar şimdi ise ‘yeterince oyununun parlatıldığından emin olmak için, biraz daha zamana ihtiyaç var’ diyerek bir kez daha GTA 5’i ertelediğini doğrulamış oldu. Grafik ve teknik açıdan GTA 5 oyununun şimdiye kadarki en gelişmiş sürümü olduğunu firma vurgularken, güncel donanımlar için oyunun geniş destek, daha yüksek detaylar, ultra-high-definition desteği, derin yapılandırma seçenekleri gibi PC’ye özel geliştirmelerle geleceğini belirtiyor.

Rocktar’ın son söylediği tarihe göre GTA V’İn PC sürümünün piyasaya sürüleceği tarih 14 Nisan olacak. Ön siparişi oyun için vermiş olanlar, GTA Online’da 200.000 dolar oyun için nakde sahip olacaklar. 10 Mart’ta yeni GTA Online Heists işlevinin kullanıma sunulması bekleniyor.

gta-5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.