Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçları, 28 Ekim Salı günü itibariyle oynanmaya başlanacak. Ziraat Türkiye Kupası 3. tur programının son maçlarının ise 5 Kasım 2014 çarşamba günü oynanacağını hatırlatalım. Oynanacak olan maçlar, tek maçlı eliminasyon sistemine göre gerçekleştirilecek olup, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maç programının aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…




28 Ekim 2014 Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maçları:

13:00’da, Cizre İlçe’de CizreSpor – Göztepe maçı
13:00’da Tuzla Belediye’da TuzlaSpor – Kasımpaşa maçı
16:00’da, Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda GençlerBirliği – Etimesgut BelediyeSpor Maçı
19:00’da, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda Akhisar BelediyeSpor – Büyükşehir Belediye ErzurumSpor maçı

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçları29 Ekim 2014 Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Programı:

13:00’da, Kırıkhan İlçe’de KırıkhanSpor – EskişehirSpor maçı
13:00’da, Çankırı Ilgaz’da ÇankırıSpor – GaziantepSpor maçı
13:00’da, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumu’nda, Bayrampaşa – GiresunSpor maçı
13:00’da, Seyrantepe Spor Kompleksi’nde, Diyarbakır Büyükşehir BelediyeSpor – Albimo AlanyaSpor maçı
13:00’da, 12 Şubat Stadyumu’nda, KahramanMaraşSpor – Centone Karagümrük maçı
13:00’da, Akçaabat Fatih Stadyumu’nda, 1461 Trabzon – Sivas 4 Eylül BelediyeSpor maçı
13:00’da, Kamil Ocak Stadyumu’nda, Gaziantep Büyükşehir BelediyeSpor – 68 Yeni AksaraySpor maçı
13:00’da, Aktepe Stadyumu’nda, KeçiörenGücü – FethiyeSpor maçı
13:00’da, Kütahya Dumlupınar Stadyumu’nda, TKİ Tavşanlı LinyitSpor – MKE AnkaraGücü maçı
15:00’da, İzmir Atatürk Stadyumu’nda, Altınordu – Ofspor maçı
15:00’da, Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda, SamsunSpor – Yeni MalatyaSpor maçı
16:00’da, Bursa Atatürk Stadyumu’nda seyircisiz, BursaSpor – TepecikSpor maçı
19:00’da, Yeni Rize Şehir Stadyumu’nda, Çaykur RizeSpor – Sebat Proje TrabzonSpor Akçaabat maçı

30 Ekim 2014 Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı:

12:30’da İnegöl İlçe’de, İnegölSpor – Kardemir KarabükSpor maçı
13:00’da Gölbaşı İlçe’de, GölbaşıSpor – KayseriSpor maçı
13:00’da, Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda, Sarıyer – OrduSpor maçı
14:30’da, Menemen İlçe’de, Altay – Torku KonyaSpor maçı
19:00’da, Tevfik Sırrı Gür Stadyumu’nda, Mersin İdman Yurdu – HataySpor maçı

5 Kasım 2014 Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı:

13:00’da Genç Osman Stadyumu’nda, Bayburt Grup Özel İdare – BucaSpor maçı
13:00’da, KemalPaşa Ulucak Stadyumu’nda, FMB Makina Balçova YaşamSpor – ElazığSpor maçı
15:00’da, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda, ManisaSpor – Zonguldak KömürSpor maçı
15:00’da, Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda, Adana DemirSpor – SandıklıSpor maçı
18:00’da, Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda, İstanbul Başakşehir – ÜmraniyeSpor maçı

Leave a Reply

Yandex.Metrica