Letonya Türkiye Maçı Öncesi Fatih Terim’in Tepkisi

2016 Avrupa Şampiyonası kapsamında gerçekleştirilen elema maçlarından bir tanesi bugün akşam, Türkiye ile Letonya arasında gerçekleşecek. Letonya Türkiye maçı ne zaman diyenler, ve maçı hangi kanalda izleyeceğini bilmeyenler ile, A Milli takımımızın Teknik Direktörü Fatih Terim’in Letonya Türkiye maçı hakkında yaptığı açıklamaları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…
Letonya’da gerçekleşecek olan Letonya Türkiye maçının oynanacağı stad hakkında çok da iç açıcı yorumların gelmediğini, ve stadın adeta döküldüğünü belirtelim. Öyle ki, ülkemizde futbol oynayan amatör küme takımlarının stadlarının dahi Letonya’daki staddan daha iyi olduğuna dair görüşler yok değil.

Letonya Türkiye MaçıFatih Terim Sinirli…

Dün, Letonya basını tarafından Fatih Terim’e sorulan bazı sorular, başarılı teknik adamın sinirlenmesine neden oldu. Kornerlerden çok gol yediğimize dair gelen soruda ise Fatih Terim tepkisini belli etti, ve bu tür soruların, milli takımımızın bulunduğu konum itibari ile soruluyor olduğunu, ancak başımızın önde olmadığını belirterek, bu gibi soruları sadece kendi ülkelerinde bulunan takımlara sormaları gerektiğini ifade etti; ve basın mensuplarını eleştirdi.

Letonya Türkiye Maçı Ne Zaman?

Karşılaşma, 13 Ekim Pazartesi, yani bugün akşam, 21:45’te gerçekleşecek.

Letonya Türkiye Maçı İzlemek İçin

21:45’te, televizyonlarınızı Show TV’ye ayarlayarak, kumandalarınızı elinizden bırakmanız yeterli…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.