Grip Aşısı 2012 İçin Şimdi Tam Grip Aşısı Zamanı

Uzmanlar uyarıyor: İçinde bulunduğumuz zaman, tam grip aşısı zamanı. Grip aşısı 2012 için grip aşısı zamanını bekleyenlerin, artık grip aşısı vurulmaları, ve vücutlarını grip, ve soğuk algınlığı problemlerine karşı antikor üreterek dirençli olmaya hazırlamaları gerekiyor. Eğer siz de grip aşısı ne zaman vurulmalı diyenlerdenseniz, içinde bulunduğumuz günlerin, grip aşısı 2012 için tam grip aşısı zamanı olduğunu bilmelisiniz. Grip aşısı, 2012 Ekim ayı sonuna kadar mutlaka vurulmalı…


Havalar artık soğumaya, ve yağmurları beraberinde getirmeye başladı. Bu günlerde, bizleri en çok tehdit eden hastalıkların başında grip, ve soğuk algınlığı geliyor. Havaların bulutlanması, soğuması, ve beraberinde de yağmuru getirmesi dolayısı ile, kapalı ortamlarda kalmak durumunda kalan bizler, grip ya da soğuk algınlığı problemi yaşıyor olmasak bile, solunum yolu ile çevremizdeki insanlardan bu mikropları alıyoruz.
Gripten ya da soğuk algınlığından korunmanın elbette bir takım yolları yok değil, örneğin bol bol C vitamini tüketmek, yeşil yapraklı sebzelerin tüketimine ağırlık vermek gibi alternatifler, ellerimizi sık sık korumak gibi tedbirler bizleri gripten; ve de soğuk algınlığından korumaya destek oluyor. Ancak, gripten ya da soğuk algınlığından korunmanın en etkili yolu grip aşısı yaptırmak. Grip aşısı 2012 için grip aşısı ne zaman diyenlerdenseniz, tam grip aşısı zamanı olduğunu unutmamalısınız. İçinde bulunduğumuz Ekim ayı sonuna kadar grip aşısı vurulmaya özen göstermelisiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.