Genç Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Genç Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli? Genç Görünmek için Giyim Tarzları ve giyinme önerileri… Genç gösteren kıyafet seçiminin püf noktalarından bahsedeceğiz. Kıyafet seçiminiz size göre olmadığında komik ya da yaşlı durabilirsiniz. Sizin için en iyi seçim sezon trendleri olmayabilir. Bu nedenle size hangi yaşta neyin yakışacağını bilmeli ve giyiminizi ona göre ayarlamalısınız. 30’lu yaşların sonunda 40’lı yaşlarınızda işte giyinirken dikkat etmeniz gerekenler;
Boyalı Kumaşlardan Hazırlanan Pamuklu Ya Da Keten Gömlekler: Yaz için, boyalı kumaşlardan yapılan tişörtler ya da pantolonlar ideal görünebilir. Skinny bir jean ile beğendiğiniz boyamalı bir tişörtü giyebilirsiniz. Kıyafetleri bu tarz seçtiğinizde dikkat etmeniz gereken genel kurallar; kesinlikle ruhunuza hitap etmesi, uyumlu giyinmek ve basenlerinizin olmamasıdır.

Boyalı kumaşlardan ve skinny jeanlerden, basenleri olan ve bel çevresi kalınlaşan bir kadınsanız uzak durmalısınız.
Mini Şort ve Etekler: 49 yaşında olan Madonna hala mini etekler, şortlar giyiyor. Ancak gerçek hayata dönecek olursak siz bir Madonna değilsiniz. Bacaklarınız eğer gerçekten düzse, eşinizle ya da arkadaşlarınızla buluşurken minileri ve platform ayakkabıları tercih edebilirsiniz.
Eskitilmiş Jeanlar: Yırtık pırtık Jeanlar, 35 yaşın üzerindeki bayanların kesinlikle dolabında bulunmaması gereken kıyafetler arasında yer alıyor. Dolabınızda, şık ve vücudunuza uygun bir jean bulundurabilirsiniz. Modelin fazla spor olmamasına ve ceplerinin nerede olduğuna dikkat edin.
Tek Omuzu Açıkta Bırakan Tişörtler:genç görünmek için nasıl giyinmeli30’lu yaşların sonu, tek omzunu açıkta bırakan tişört ya da elbiseleri giymek için oldukça geç bir yaştır. Asimetrik kesimli elbiseleri bunun yerine deneyebilirsiniz. seksi görünmek için her iki omzunuzu da açıkta bırakabilirsiniz.
Parlak, Çok Açık ve Fosforlu Renklerden Uzak Durun: Şeker renkli kıyafetlerden ve beyazdan uzak durun. Özellikle taytları elbise altına alırken siyah gibi koyu renkleri tercih edin. Tüm yaşlar için siyah, kahverengi, füme ya da lacivert idealdir.
Platform Ayakkabı: Sizi giyeceğiniz ayakkabı zayıf, modaya uygun ve seksi göstersin. Platform ayakkabıları hala giyiyorsanız sizin için hem riskli hem de sağlıksız bir durum olabilir. Zarafetten uzak ve komik görünebilirsiniz.
Kıvrımlar: Her yaşa, ultra feminen trend aşırı kurdeleler ve kat kat kıvrımlar uygun olmayabilir. Siz de düğün pastası gibi etek ya da gömlekler pek hoş durmayabilir. Gömlek ya da eteğin uygun bir yerinde elbiseyi farklılaştıran sadece bir kat kurdele olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.