Yusuf Güney Palm City Mersin AVM’ye Geliyor

Palm City Mersin AVM’ye giden tüm Mersin‘liler, bugün Yusuf Güney ile birlikte keyifli anlar yaşayacak. Mersin alışveriş merkezleri arasında yer alan Palm City Mersin‘de, 15 Eylül 2012 Cumartesi günü, saatler 16:00’ı gösterdiğinde, genç kızların sevgilisi, delikanlıların örnek aldığı Yusuf Güney, en güzel şarkılarından bir kaçını seslendirerek, bunun yanında bir de imza günü düzenleyerek hayranları ile tanışmanın keyfini yaşayacak.


Palm City Mersin AVM, Carrefour Mersin yerinde, yeni yüzü ile, Mersin’lilerin yeni alışveriş adresi olmayı başarırken, Palm City Mersin AVM’yi sadece bir Mersin alışveriş merkezi olmaktan da çıkartıp, aynı zamanda bir de eğlence merkezi haline getirmeyi başardı. 15 Eylül 2012 Cumartesi günü saatler 16:00’ı gösterdiğinde Yusuf Güney, Palm City Mersin AVM’de mini konseri, ve yanında bir de, gerçekleştireceği imza günü ile, Mersin’lilerin gününü güzelleştirmeyi sağlayacak.
Yusuf Güney’i, Palm City Mersin AVM’de izlemek isteyen Mersin’liler, Palm City Mersin nerede diye merak ediyorsanız, daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi Palm City Mersin AVM, eski Carrefour Mersin AVM yerinde, yani, İsmet İnönü Bulvarı Limonluk Mahallesi 36. Cadde Mersin’de… Palm City Mersin AVM telefon numarası ise: (0 324) 329 16 33… Palm City Mersin AVM için faks numarası ise: (0 324) 329 16 37

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.