Mersin’deki Çocuklarınızın Şansı: Tiyatro Atölyesi

Bu yazımızda sizlere kısaca, Tiyatro Atölyesi Mersin, ve Tiyatro Atölyesi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Çünkü bilmelisiniz ki, Tiyatro Atölyesi Mersin‘li çocuk, ve gençler ile, yetişkinlerin, sanata olan ilgisini arttırmakta, ve onların, daha sosyal olmaları için elinden geleni ardına koymamaktadır. Peki Tiyatro Atölyesi Mersin, ve Tiyatro Atölyesi’nde bulunan gruplara hangi eğitimler verilmektedir?


Tiyatro Atölyesi’nde eğitim almak istediğiniz çocuğunuzun yaşı 5 ile 7 arasında değişmekte ise, Tiyatro Atölyesi’nde ona, yaratıcı drama eğitimi verilmekte, ve dikkat çalışmaları yaptırılmaktadır. Dikkat çalışmaları ile özellikle ilgilenmenizi öneriyoruz, eğer çocuğunuz bu sene henüz okula başladı ise, çok da fazla işine yarayacağını düşünmekteyiz.
Tiyatro Atölyesi Mersin’de eğitim almasını istediğiniz çpcuğunuzun yaşı 8 ile 10 arasında değişiyorsa, Tiyatro Atölyesi çocuğunuza, yaratıcı drama eğitimi vermekle birlikte, kendini ifade etme, ve güzel konuşma eğitimlerini verecektir. Eğer çocuğunuzun, hala çocuk gibi konuştuğunu, ve konuşmasını düzeltmesini istiyor, ya da, kendisini daha aktif ifade edebilmesini hedefliyorsanız, yine adresiniz Tiyatro Atölyesi olmalıdır.
Tiyatro Atölyesi’nde, Mersin’li olan; ve yaşı 11 – 13 arasında bulunan çocuğunuzun eğitim almasını istiyorsanız, Tiyatro Atölyesi, bu yaş grubundaki çocuklara, drama eğitimi, oyun çalışması, diksiyon eğitimi, ve beden dili eğitimlerini vermektedir. Çocuğunuzun bu yaşlarda, bu becerileri sergileyebilmesini istiyorsanız, Tiyatro Atölyesi’nde bulunan gruplara onları yerleştirmeniz önerilmektedir.
14 – 16 yaş arasında olan Mersin’li çocuklara, Tiyatro Atölyesi tarafından verilen eğitimler sırası ile, doğaçlama ve şan, metin ve oyun çalışması, dans eğitimi, beden dili ve diksiyon çalışmaları eğitimleri verilmektedir.
17 yaşında; ya da daha büyük olan Mersin’lilere, Tiyatro Atölyesi Mersin tarafından verilen eğitimler: Beden dili ve diksiyon çalışmaları, doğaçlama ve şan, metin ve oyun çalışması eğitimleridir.
Tiyatro Atölyesi Mersin’de ayrıca müzik grupları da yer almaktadır: Keman, piyano, gitar, bas gitar, prova stüdyosu… gibi gruplara, Tiyatro Atölyesi ile ulaşabilmek olanaklıdır. Tiyatro Atölyesi Mersin iletişim bilgileri:
Tiyatro Atölyesi Mersin Telefon: +90 324 224 1616
Tiyatro Atölyesi Mersin adres: GMK Bulvarı Fatih Mahallesi Şarabi Apartmanı A-2 Blok No:54 – Mezitli – MERSİN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments
  1. Derya

    Peki gün ve saatleri ne zaman bem gitmek istiyorum da okulum da var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.