Mersinde Hava Durumu İle İlgili Yakın Geleceğe Ait Bilgiler

Bu yazımızda sizler için, Mersinde hava durumu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Mersinde hava durumu bugün ile ilgili edineceğiniz bilgilerin yanında, Mersinde hava durumu yarın ile ilgili de bilgi sahibi olabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Mersinde hava durumu hakkında merak içerisinde iseniz, Mersinde hava durumu bugün nasıl, ya da Mersinde hava durumu yarın nasıl olacak diyorsanız, hep birlikte, Mersinde hava durumu bilgilerine göz atalım:


Mersinde hava durumu bugün: 23 Eylül 2012 için, Mersinde hava durumu, Güney yönünde esen, saatte 19 kilometrelik rüzgar ile birlikte güneşli. Ve %51 seviyesinde nem bulunduğunu da, 23 Eylül 2012 Pazar günü için belirtmemiz gerekmektedir. Mersinde hava durumu 23 Eylül 2012 Pazar günü için en yüksek sıcaklığı 30 derece olarak gösteriyor, fakat Mersin’de hissedilen sıcaklık 29 derece. En düşük sıcaklığın ise 19 derece olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Mersinde hava durumu yarın: 24 Eylül 2012 Pazartesi günü için Mersinde hava durumu yarın bilgilerimize baktığımızda, en yüksek sıcaklığın 31 derece olacağını, fakat bunun Mersin‘de 29 derece olarak hissedileceğini görüyoruz. Bununla birlikte, 24 Eylül 2012 Pazartesi günü için en düşük sıcaklığın da 21 derece olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Mersinde hava durumu, 25 Eylül 2012 Salı günü de güneşli olacak. Günün en yüksek sıcaklığı yine 31 dercee olacak, ve Mersin’liler bunu 29 derece olarak hissedecek. Bunun yanında, 25 Eylül 2012 Salı günü için, günün en düşük sıcaklığının 20 derece olacağını da belirtmemiz gerekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.