Mersinde Bugün Hava Durumu Nasıl? Mersinde Yarın Hava Durumu Nasıl Olacak?

Bu yazımızda sizlere, Mersinde hava durumu 5 günlük bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Mersinde bugün hava durumu nasıl sorusunun yanıtı ile birlikte, Mersinde yarın hava durumu nasıl olacak sorularının yanıtlarını da yazımız içerisinde bulableceksiniz. Sonrasında ise Mersinde hava durumu 5 günlük bilgilerine ulaşacaksınız. O halde zaman kaybetmeden soralım: Mersinde bugün hava durumu nasıl? Mersinde yarın hava durumu nasıl olacak? Mersinde hava durumu 5 günlük bilgileri:


Mersinde bugün hava durumu nasıl? Mersinde bugün hava durumu, an itibari ile güneşli olmasına karşın bulutlu olarak aktarılmakta. En yüksek sıcaklık 24 derece iken, hissedilen sıcaklığın da 24 derece olduğunu belirtmeliyiz. En düşük sıcaklık 13 derece iken, nem oranı %37; ve rüzgar, saatte dokuz kilometre hız ile Kuzeydoğu yönünden esmekte…
Mersinde yarın hava durumu nasıl olacak? Parçalı bulutlu bir gün, 31 Mart 2013 Pazar günü Mersin’lileri bekliyor. En yüksek sıcaklık 25 derece iken, hissedilen sıcaklık da 25 derece olacak, ve en düşük sıcaklığın da 17 derece olması bekleniyor.
Mersinde havadurumu 5 günlük bilgilerine göre 1 Nisan 2013 Pazartesi günü bulutlu bir gün Mersin’lilerle olacak. En yüksek sıcaklık, hissedilen sıcaklık; ve en düşük sıcaklık Pazar günü ile aynı, 25, 25; ve 17 derece…
Mersinde hava durumu 5 günlük bilgilerine göre 2 Nisan 2013 Salı günü Mersin’de hava sisli olacak. En yüksek sıcaklık 22 derece olurken, hissedilen sıcaklık 24 derece olacak. En düşük sıcaklık ise 15 derece olarak bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.