Mersin Limanı’nda Çalışan İşçiler Zehirlendi

Mersin haberleri dün gerçekleşen, Mersin Limanı’ndaki işçi zehirlenmesi olayı nedeni ile Mersin’lilerin üzülmesine neden oldu. Mersin Limanı’nda, dün, taşeron firma tarafından gönderilmiş olan profiterol, cacık, pilav, ve köfte menülü yemeği öğle, ve akşam olmak üzere tüketen Mersin Limanı işçilerinden yaklaşık 250 tanesi, sonrasında evlerine gittiler.


Mersin Limanı işçilerinin, sonrasında, midelerinin bulandığı, ve karınlarının ağrıdığı, bu durumun geçmemesi dolayısı ile de, gerek dün akşam, gerekse de bu sabah, Mersin‘de bulunan hastanelere başvurdukları öğrenildi.
Mersin Limanı’nda çalışan işçilere, başvuruda bulundukları hastanelerde, ayakta tedavi uygulanırken, bazılarına ise serum tedavisi uygulandı, ve serum tedavisi uygulanan bu kişilerin, hastanelerde bir süre gözetim altında tutulmalarına karar verildi. Kişilerin hayati tehlikeleri bulunmamakla birlikte, olay ile ilgili soruşturmanın sürdüğü de, yapılan açıklamalar arasında kendisine yer buldu. Durumdan etkilenen herkese, 33haber.com olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını umduğumuzu belirtiyoruz…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.