Mersin İçin Mersinde Hava Durumu 7 Günlük Bilgi

Mersinde hava durumu bilgileri ile bu yazıda karşınızdayız. Mersinde hava durumu bugün şu şekilde: Mersinde hava durumu bugün için bilgilerimize baktığımızda, en yüksek hava sıcaklığının 31 derece olduğunu görüyoruz, ancak, Mersinde hava durumu bugün 32 derece olarak hissedildi. Mersinde hava durumu bugün gece için ise, hissedilecek olan en düşük sıcaklık 24 derece olacak. Mersinde hava durumu bugün bilgilerine bakmaya devam ettiğimizde, nem oranının %59 olduğunu görüyoruz; rüzgar, Güneybatı yönünde, saatte 15 kilometre / saat hızla esiyor.


Mersinde hava durumu bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam ederken, Mersinde hava durumu yarın nasıl olacak sorusunun yanıtını verelim: 12 Haziran 2012 için Mersinde hava durumu yarın bilgileri şu şekilde: en yüksek sıcaklık 30 derece olacakken, Mersinde hava durumu yarın güneşli olup, hissedilecek sıcaklık 32 derece olacak. Mersinde hava durumu yarın için en düşük sıcaklık 23 derece olacak.
Mersinde hava durumu bilgilerine bakmaya, 13 Haziran2012 Çarşamba ile devam edelim, ve Mersinde hava durumu 7 günlük bilgilerini böylece sizlere aktarmış olalım: 13 Haziran 2012 için Mersinde hava durumu bilgileri şu şekilde olacak: Güneşli bir günün yaşanacağı Mersin‘de, en yüksek sıcaklık 31 derece, hissedilecek sıcaklık ise 33 derece olacak. en düşük sıcaklığın ise 22 derece olacağını belirtmemiz gerekiyor.
Mersinde hava durumu 7 günlük bilgilerinde 14 Haziran 2012 Perşembe günü için Mersinde hava durumu bilgileri şu şekilde: Güneşli bir gün yaşayacak olan Mersin için en yüksek sıcaklık 31, hissedilecek olan sıcaklık ise 33 derece olacak. En düşük sıcaklık ise 23 derece olacak…
Mersinde hava durumu 7 günlük bilgilerinde 15 Haziran 2012 Cuma günü en yüksek sıcaklık 30 derece, hissedilecek olan sıcaklık da 30 derece olacak, ve en düşük sıcaklığın da 22 derece olacağı Mersinde hava durumu bilgilerine, Cuma gününün de güneşli olacağını eklememiz gerekmekte.
Mersinde hava durumu 7 günlük bilgileri dahilinde, 16 Haziran 2012 Cumartesi günü en yüksek sıcaklık 30 derece, hissedilecek sıcaklık da 30 derece olacak. Mersinde hava durumu güneşli olacak iken, Mersinde hava durumu Cumartesi gününün en düşük sıcaklığı 23 derece olacak…
Mersinde hava durumu 17 Haziran 2012 Pazar günü güneşli bir gün ile birlikte, hissedilecek sıcaklık 31 derece olacak. Mersin’de en yüksek sıcaklık, hissedilecek sıcaklık ile aynı yani 31 derece olacak iken, en düşük sıcaklık da 23 derece olacak.
Mersinde hava durumu 7 günlük bilgilerimiz içerisinde son gün, 18 Haziran 2012 Pazartesi… En yüksek sıcaklık 32 derece, hissedilecek sıcaklık 34 derece olacak iken, en düşük sıcaklık ise 24 derece olacak…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.