Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Kategoriler

Mersin Haberleri Bugün Bomba Haberleri İle Yankılandı


Bomba haberleri bugün de Mersin’de yankılandı. Mersin haberleri arasında yer alan bomba haberlerine üç tanesi daha eklendi. Mersin‘in üç farklı yerinde ses bombası patladı. Mersin haberleri arasında yer alan bomba haberlerinde belirtilmesi gereken, patlayan ses bombalarının, maddi hasara sebebiyet verdiğidir.
Mersin haberleri arasında yer alan bomba haberlerinin ilki, Mersin Toroslar ilçesi, Akbelen Mahallesi’ndeki Polis Lojmanı’nda gerçekleşti. Atılan ses bombası ile ilgisi olan kişi; ya da kişilerin kimlikleri henüz belirlenememiştir. Polis Lojmanı’na atılan ses bombasının etkisi ile, çevre comlar kırıldı, bununla birlikte, iki farklı araçta da maddi hasar oluştu.


Mersin haberleri arasında yer alan bomba haberlerinden bir diğeri de Mersin Yenişehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan, marketler zincirinin bir şubesinde gerçekleşti. Markete düzenlenen ses bombası ile gerçekleştirilen saldırıda maddi hasar meydana geldi. Bomba haberlerinden bir diğeri ise Mezitli ilçesi Mersin Limonlu Caddesi’nin bir başka marketler zincirinin şubesinde gerçekleşti. Burada da maddi hasar meydana geldi.
Mersin haberleri arasında yer alan bomba haberlerinden bir tanesi Mersin Makro Market’te gerçekleşti. Makro Market’in yan tarafında bulunan Mersin’in büyük camisi Muğdat Cami’de bulunan vatandaşların korkulu anlar yaşadıklarını belirtmemiz gerekmektedir.
Mersin’de gerçekleşen bomba haberleri, ortalama yarım saatlik aralıklarla gerçekleşirken, olaylar hakkında soruşturma, arama çalışmaları ile birlikte başlatıldı.

YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın

mersin haberleri bugn, mersin haberleri bugün, mersin mezitlide patlama, mersin mezitli patlama, mersinde patlama bugun
etiketler:, ,

26.176 Defa Okundu

YORUMLAR

3 Yorum Yapılmış

  1. patladı şuanda bizim evin ilerisinde kontrollü patlama oldu

  2. Mersin yasan nan patlamalar cocuk be yaslilarinizi huzursuz etmesi gerçekten üzücü demirtaş mahallesinde bugün art Arda patlamalar duyuldu

  3. Millet atıp tutuyar doğrusu nedir