Macit Özcan’dan Mersinde Yüzme Kursları İle İlgili Bilgiler

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, bir yazılı açıklamada bulunarak, Mersinde yüzme kursu, ve Mersinde yüzme kursları ile ilgili bilgileri Mersin halkı ile paylaştı. Macit Özcan, Mersinde yüzme kursu, ve Mersinde yüzme kursları ile, bu yaz sezonunda da ortalama beş bin kişiye yüzme öğretmeyi hedeflediklerini, ve Mersin‘de yüzme bilmeyen kimsenin kalmasını istemediklerini ifade etti. Macit Özcan’ın Mersinde yüzme kursu, ve Mersinde yüzme kursları ile ilgili yapmış olduğu açıklamaların devamı da şu şekilde idi:


Mersinde yüzme kursu Haziran döneminde 1.300 kişiye yüzme öğretmiş bulunmaktadır. Mersinde yüzme kursları ile yüzmeyi öğrenen 1300 kişinin 900’ü bireysel olarak Mersinde yüzme kursu eğitimlerine katılmıştır. Mersinde yüzme kurslarına Haziran döneminde katılan 110 kişi eğitim kurumlarından gelmiştir. İki adet dershane grubu, ve altı kreş grubunun da, Haziran döneminde, Mersinde yüzme kurslarına katıldıklarını belirtmek gerekir. Mersinde yüzme kursuna katılarak Haziran ayında yüzücü sertifikası almaya hak kazanmış olan 1.300 Mersin’li, 5 Temmuz 2012 tarihinde yüzücü sertifikasını Mersin Macit Özcan Spor Tesisleri’nden alacaktır.
Mersinde yüzme kursu ile birlikte yüzmeyi öğrenen Mersin’li sayısı bugüne kadar 30.000’i bulmuştur. Bu sene de ortalama 5.000 Mersin’liye yüzme eğitimi verilmesi Mersin yüzme kursları tarafından hedeflenmektedir diyen Macit Özcan, Mersinde yüzme kursları Temmuz döneminin 9 Temmuz 2012’de başlayacağını sözlerine ekleyerek, o zamana kadar kayıt olmak isteyen Mersin’lilerin başvuruda bulunabileceklerini sözlerine eklemektedir.
Mersinde yüzme kursları, Mersin Macit Özcan Spor Kompleksi’nde bulunan Olimpik Havuz’da verilmektedir. Mersin’in farklı yerlerinden, Mersin Macit Özcan Spor Tesisleri’ne ücretsiz servis olanağının bulunduğuna da dikkat çeken Macit Özcan, Mersinde yüzme kurslarının eğlenceli, ve güvenilir bir ortamda verildiğini belirterek, Mersinde yüzme kursu veren eğitmenlerin deneyimli olduklarını, ve hijyenik bir ortamda Mersinde yüzme kursu verildiğini de sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.
Mersinde yüzme kurslarına, okullar açılıncaya kadar, beş yaşın üstündeki çocuklar, gençler, büyükler, bayanlar, ve erkekler dahil olabilecekler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments
 1. şeyma

  Neresi bu

 2. Anonim

  bende kaydımı yaptırmak istıyorum ama aylık ücretı nekadar bilgı verirmisiniz

 3. misafir

  Bu senede kurs olucak mı?

 4. Deniz

  Kontenjan var mı kaydolacaba da.

 5. Deniz

  Yani kayıt olacam

 6. serpil

  Yeni kayıt yaptıracam aylık ne kadar servis varmı ücretlerini öğrenen bılırmıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.