Necati Şaşmaz Kaza Yaptı: Necati Şaşmaz’ın Son Durumu

Polat Alemdar karakteriyle tanıdığımız oyuncu Necati Şaşmaz, dizi çekimleri esnasında kaza yaptı. 2-11-2014 pazar gecesi saat 2:30 sularında dizi setinde arabasıyla istinat duvarına çarptı. Kaza sonrası çene kemiğinin her iki tarafında da kırıklar tespit edilen Necati Şaşmaz ameliyata alındı.

Necati Şaşmaz’ın Son Durumu Ne?

Kazadan Sonra Necati Şaşmaz’ın son durumu ne? Yüzüne ve çenesine neler oldu? Ameliyatı nasıl geçti? Kamuoyu tarafından merakla beklenen sorulara doktoru yanıt verdi.

necati-sasmaz-kaza-gecirdiNecati Şaşmaz kaza sonrası acilen Göztepe’deki özel bir hastaneye kaldırıldı ve hemen ameliyata alındı. Çenesinde bulunan kırıklar için tel ve plakalar yardımıyla operasyon yapıldı. Ameliyattan sonra kendine gelen Necati Şaşmaz’ın bilinci açık, ama konuşmasına izin verilmiyor. Ameliyatı başarılı geçen Necati Şaşmaz 6 hafta gözetim altında tutulacak. Bu süre boyunca konuşması ise yasak…

Çenesindeki kırıklardan başka yüzünde cilt sıyrıkları ve morluklar oluşan ünlü oyuncunun yüzünde iz kaldığı iddaa edildi.

Uzman Plastik Cerrah Op. Dr. Ercan Dide 2,5 saat süren ameliyat sonrası şunları söyledi:

“Alt çenede iki kırık tespit ettik. Necati Şaşmaz’a ağız içinden yaptığımız kesilerle, eski orijinal haline getirerek, mini plak ve vidalarla tespit ettik. Sağ çene kırığı için alt ve üst çeneyi birbirine tespit ederek kilitli bir şekilde takip edeceğiz. O nedenle alt ve üst çenesine teller tespit ederek ameliyatını başarılı şekilde tamamladık. Ameliyat sonrası seyir çok iyi gidiyor, ancak ileride ağzındaki tel ve plakalar için küçük bir operasyon daha gerçekleştirebileceğiz”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments
  1. selahattin cantekin

    geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.