Magnesia AVM Açılışı Hadise Konseri İle Renklendi


Magnezis AVM, Manisa Alışveriş Merkezi açılışında Hadise konseri gerçekleştirildi. Magnesia AVM, açılışı sırasında, Hadise konseri ile, belki de reklamın en etkilisini, doğal bir akış sürecinde gerçekleştirdi. Magnesia AVM, Manisa Alışveriş Merkezi olarak hizmete giren ilk isim olarak belirtiliyor. Manisa Alışveriş Merkezi açılışının ikinci gününde Hadise konseri gerçekleştirildi, ve yaklaşık iki saat sahnede kalan Hadise, Magnesia AVM için ortalama beş bin kişiye iki saat süren bir konser verdi.
Manisa alışveriş merkezi Magnesia AVM, Manisa Mimar Sinan Bulvarı üzerinde açıldı. Magnesia AVM açılışı sırasında konserini gerçekleştiren Hadise konseri sırasında, giymiş olduğu elbise ile iki saat sahnede kaldı, ve frikikleri ile oldukça etki yaratmayı da başardı. Hadise konseri sırasında bayılan hayranları nedeniyle zaman zaman sahne performansına ara vermek durumunda da kaldı.
Hadise konseri sırasında bayılan hayranlarının iyi olduklarını öğrendiğinde ise, Magnesia AVM Manisa alışveriş merkezi açılışının ikinci gününde vermeyi sürdürdüğü konserine kaldığı yerden devam etti…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.