Hülya Avşar Tatilde… İşte Size Hülya Avşar Tatil Görüntüleri

Bilindiği gibi Hülya Avşar tatilde. Peki Hülya Avşar nerede tatil yapıyor? Hülya Avşar tatil görüntülerini gördünüz mü? Bu yazımızda, Hülya Avşar tatilde diyecek, ve sizlere, hem Hülya Avşar nerede tatil yapıyor sorusunun yanıtını vereceğiz, hem de Hülya Avşar tatil görüntülerinden, Hülya Avşar tatil bilgilerinden söz edeceğiz..
Hülya Avşar tatilde zamanını, kardeşi Helin Avşar; ve kızı Zehra ile birlikte geçiriyor. Hülya Avşar tatilini uzattı. Hafta sonu küçük bir mola vererek, bir ekstra çalışması nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Hülya Avşar, dönüşünü yeniden tatil yaptığı yere doğru gerçekleştirdi. Peki Hülya Avşar nerede tatil yapıyor?


Hülya Avşar nerede tatil yapıyor sorusunun yanıtını: Bodrum Casa Del Arte Otel’de şeklinde verebiliriz. Hülya Avşar tatil sırasında, Bodrum Casa Del Arte Otel’in beach’inde zaman geçiriyor. İskelede güneşlenen Hülya Avşar tatil görüntüleri arasında, kendisini tanıyan diğer tatilcilerle fotoğraf çektirmesinin de yer aldığından söz etmemiz gerekmektedir. Hülya Avşar tatil görüntüleri arasında güneşlendiği sırada, sık sık cep telefonu ile görüştüğünden de söz etmek gerekiyor. Güneşlenmenin sonrasında ise Hülya Avşar tatil öğle yemeğini, kızı Zehra; ve kardeşi Helin ile birlikte yiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.