Gülseren Paramparça’dan Ayrılıyor

Nurgül Yeşilçay, Paramparça’da Ebru Özkan, ve Erkan Petekkaya ile iki senedir başrolleri paylaşıyor, ve severek izlenen dizi, izleyicilerinden beğeni toplamaya devam ediyor. Ancak son günlerde, Paramparça ile ilgili bazı dedikodular ortalıklarda dolaşmaya başladı, bu dedikodular arasında, Nurgül Yeşilçay’ın, oyuncu arkadaşlarının, kişisel sebepler dolayısı ile çalışma saatlerini aksatmaları, ve bu nedenle de sevilen oyuncunun Paramparça’dan ayrılmak istediğine yönelikti. Peki söylentiler doğru mu? Nurgül Yeşilçay Paramparça’dan ayrılacak mı?
Yapım şirketi, gündemde Nurgül Yeşilçay, ve Paramparça ile ilgili dolaşan dedikodulara yönelik bir açıklama yaparak, merak edilen konuya son noktayı koydu. Buna göre, 21 Aralık 2015 Pazartesi günü Paramparça’nın 45. bölümü yayınlanacak. Sezon başında Nurgül Yeşilçay ile 52 bölümlük bir sözleşme imzalanmıştı. Nurgül Yeşilçay 52. bölümde, düğün sahnelerinin sonrasında diziye veda edecek, ama bu veda, sorun yaşanması nedeni ile değil, tamamen sözleşmenin son bulması sebebi ile olacak.

Bu anlamda, ne Nurgül Yeşil.ay’ın yapım şirketi ile, ne de yapım şirketinin başarılı oyuncu ile bir sorununun bulunmadığı belirtillyor. Ancak bu açıklamanın sonrasında da Paramparça ile ilgili, kulislerde şu şekilde söylemler başladı: Ebru Özkan, yani Dilara’nın hikayesi, Gülseren’in diziden ayrılması ile birlikte ön plana çıkartılacak…

ParamparçaBildiğimiz gibi Dilara, Cihan’dan ayrılmasının sonrasında Harun ile gizli bir ilişki içerisine girmiş, 44. bölümün sonunda da üç aylık hamile olduğunu öğrenmişti. Harun’a aşık olan Candan Dilara’yı kıskanırken, Cihan’ın, Dilara ile evlenmesinin de öncesine dayanan Harun arkadaşlığı, sonrasında gündeme gelen bebek haberi… Paramparça’ya gerçekten de yeni bir yön verecektir.

Daha önce farklı dizilerde, başrol oyuncularından birinin diziden ayrılması halinde, dizinin eski tadının kalmaması gibi durumlar söz konusu olsa da, Paramparça’da bu durumun yaşanacağını tahmin etmiyor, dizinin sevilerek takip edilmeye devam edeceğini düşünüyor, ama Gülseren karakterinin de dizideki başarısını göz önünde bulundurmaktan da kendimizi alamıyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.