Çukur dizisi Emrah Komiser kimdir?

Çukur dizisine son bölümde katılan komiser Emrah kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Çukur dizisinde komiser Emrah rolünü oynayan Alperen Duymaz hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Çukur dizisine yeni giren Emrah Komiser kimdir?

Çukur dizisinde Vartolu Saadettin’in şok ölümü sonrasında diziye komiser Emrah karakteri katıldı. Bu karaktere can veren oyuncunun adı ise Alperen Duymaz.

Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, 03 Kasım 1992 tarihinde doğdu. Halen Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro öğrencisi olan Alperen Duymaz, daha önce bir kaç dizide karşımıza çıkmıştı.

Alperen Duymaz, televizyon ekranlarında ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile göründü. Cesur karakteri ile bu dizide yer almıştı.

Daha sonra Show TV’de yayınlanan Acı Aşk dizisinde ‘Ali’ karakterini canlandırdı.

 Son olarak  Bodrum Masalı’nda ‘Ateş’ karakterine hayat veren Alperen Duymaz, şimdilerde ise Çukur dizisinin Emrah Komiseri olarak karşımıza çıkıyor.
Emrah Komiser ve Sena
Emrah komiser çukurda birden ortaya çıktı , diziye ayrı bir renk kattı. Vartolu’nun boşluğunu dolduracak mı bilinmez, ama Emrah Komiser’in şok bir özellii ortaya çıktı… Yamaç’ın eşi Sena’nın ağabeyi olduğunu öğrenince çok şaşırdığımız Emrah komiser, bakalım beklenen etkiyi yapabilecek mi?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.