Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Kategoriler

Çocuklar Duymasın Sezon Finali İle Ekranlara Veda EdiyorEkranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın, yedi senelik aranın ardından, geçtiğimiz sene, yeniden izleyicisi ile buluşmuştu. Çocuklar Duymasın’ın verdiği arada Duygu, ve Havuç büyümüştü, hatta Duygu evlendi, ve bir hamilelik dönemi yaşıyor. Çocuklar Duymasın’ın fanatiklerine üzücü bir haberimiz var ki o da, Çocuklar Duymasın’ın, Çocuklar Duymasın sezon finali ile, ekranlara yeniden ara vereceği.
Önümüzdeki sene Çocuklar Duymasın olmayacak. Çocuklar Duymasın, verilen arada zaman aşımına uğrayacak. Ve bunun ardından yeniden başladığında, Çocuklar Duymasında neler olacak sorusunun yanıtını şu şekilde vermemiz mümkün:
Çocuklar Duymasında neler olacak? Çocuklar Duymasın, verilen aranın sonrasında yeniden başladığında bir zaman aşımına uğrayacak. Bu arada, Duygu’nun bebeği büyümüş olacak. Haluk ise emekli olmuş olacak. Havuç’un evlenmesi de Çocuklar Duymasında neler olacak sorusuna yanıt niteliği taşıyor.
Çocuklar Duymasın sezon finali, pek çok Çocuklar Duymasın hayranı için üzüntü yaratacak…

YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın

cocuklar duymasin bittimi, çocuklar duymasın bitti mi, çocuklar duymasın neden bitti, çocuklar duymasın duygunun bebeği, cocuklar duymasin yeni sezon 2012
etiketler:, ,

16.862 Defa Okundu

YORUMLAR