Adnan Menderesin Hayatı Ben Onu Çok Sevdim’de Anlatılacak

Bu günlerde ekranlara yeni bir dizinin gelmesi gündem konusu. Dizinin adı: Ben Onu Çok Sevdim… Ben Onu Çok Sevdim yeni dizinin konusu ise, Adnan Menderesin hayatı… Ben Onu Çok Sevdim yeni dizide, Adnan Menderes’in sevgilisini canlandıracak olan ismin, Belçin Bilgin olması yönünde iddiaların da, Ben Onu Çok Sevdim dizisi ile birlikte gündemde olduğunu belirtmemiz gerekiyor.


1961 senesinde Başbakanlığı sırasında idam edilerek öldürülen Adnan Menderesin hayatını anlatan Ben Onu Çok Sevdim dizisinin, Pana Film tarafından çekildiğini belirtmemiz gerekiyor. Pana Film, Kurtlar Vadisi’nin de çekimlerini üstlenen yapımcı şirket.
Ben Onu Çok Sevdim fragmanı, 17 Eylül 2012 tarihi itibari ile internet ortamında yayınlanmaya başladı. Ben Onu Çok Sevdim fragmanının yayınlanma tarihinin 17 Eylül olmasının bir özelliği var: 17 Eylül, Adnan Menderesin hayatının son bulduğu, idam edilerek öldürüldüğü gün olarak tarihe geçmiş bulunuyor. Adnan Menderesin hayatını anlatan Ben Onu Çok Sevdim yeni dizinin, Ocak ayı itibari ile ekranlara geleceği tahmin ediliyor.
Adnan Menderesin hayatında, iki önemli kadın yer alıyor: bir tanesi, Adnan Menderes’in eşi Berrin Menderes, bir diğeri ise, Adnan Menderes’in yasak aşkı Ayhan Aydan… Ayhan Aydan’ı canlandırması için uygun görülen karakterin Belçim Bilgin olduğu belirtiliyor. Adnan Menderes’i canlandırması düşünülen isim ise: Mehmet Aslantuğ. Mehmet Aslantuğ şu sıralar, Kanal D ekranlarında yayınlanan Veda filminde rol almasına karşın, Veda filminin yayından kaldırılacağına ilişkin elde edilen bilgiler kapsamında, Mehmet Aslantuğ’a Adnan Menderes karakterini canlandırması için teklif götürülmesi gündemde.
Ben Onu Çok Sevdim dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.