Haftanın Korku Filmi Şeytan Tepesi

Haftanın filmleri arasında yer alan Şeytan Tepesi, 2013 senesinde ABD’de hazırlanmış bir korku; ve gerilim filmi. Filmin süresi 86 dakika iken, Victor Garcia da filmin yönetmenliğini üstlenen isim olarak karşımıza çıkıyor. Sebastian Martinez, Carolina Guerra, Nathalia Ramos, Sophia Myles, Peter Facinelli… gibi isimler filmin başrollerini paylaşırken, Şeytan Tepesi filminin konusu ile ilgili bilgileri de gözden geçirmekte fayda var…
Şeytan Tepesi filmiŞeytan Tepesi Filminin Konusu

Bir adamın, eski eşi, şimdiki nişanlısı, ve kızını alarak, mecburi nedenlerden dolayı çıktığı bir yolculuk, ve bu yolculuk sırasında hatırlanan, unutulmuş aile bağları, sıra dışı bir şekilde, Şeytan Tepesi filminde anlatılmaktadır. Adamın kızı oldukça huysuzdur. Hava koşulları ise, yolculuğun ortalarına doğru kötüleşmeye başlar. Nihayet Kolombiya’da bulunan ıssız bir şehir olan Medellin’de, meydana gelen sel suları yüzünden bir kaza geçirirler.

Kaza oldukça kötü bir şekilde gerçekleşmiştir, ve yaralılar vardır. Yardım istemeye karar verir, etraflarına bakarlaR, ancak, çok ıssız bir yerde olduklarını fark etmeleri fazla uzun sürmez. Kendilerine en yakın yere doğru ilerlemekten başka bir çareleri kalmamıştır… Derken karşılarına bir motel çıkar. Burayı yaşlı bir adam işletmektedir. İçeriyi dolaşmaya başlarlar; ve motelin sahibi yaşlı adamın fark etmediği bir sırada bodrum katına ulaşıp, burada bir kızın kilitli olduğunu görürler.

Kilitli kız kendilerinden yardım talebinde bulunur. Onlar da bu talebi gerçekleştirirler. Fakat kız hiç de öyle yardıma muhtaç biri değil, hatta çok da tehlikelidir….

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.