Burçlara Göre Saç Renkleri ve Modelleri

Burca göre saç rengi ve modeli nasıl seçilir? Burcuma göre saçım nasıl olmalı? Burçlara Göre Saç Renkleri ve Modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Burçlara Göre Saç Renkleri ve Modelleri

Koç Burcu: Siz özgürlüğünüze çok düşkünsünüz. Kısıtlanmak ise sizi en korkutan şeydir. Sizin için bu nedenle uygun olan; sizi engellemeyen rahat kullanabileceğiniz bir saç kesimidir. At kuyruğunu saçlarınız uzunsa mutlaka yapmalısınız. Kızıl renk saçınıza, doğuştan lider olduğunuz ve dikkat çekmeyi sevdiğiniz için çok yakışacaktır.
Boğa Burcu: Ayakları yere basmayan ve havai biri olduğunuzu kimse size söyleyemez. Güvenilir, sabırlı, dirençli ve gerçekçi bir yapınız var. Doğal olanı bu nedenle her zaman tercih ediyorsunuz. 

Gösterişli, abartılı ve dikkat çekici modellerden uzak duruyorsunuz. Kızılın açık tonları ve sarı değişikliği sevdiğiniz için ideal olacaktır.

İkizler Burcu: Monotonluğu sevmediğinizden dolayı saçlarınızın bir ay sarı diğer deniz mavisi esintileriyle olması dostlarınızı şaşırtmayacaktır. Saç modeli önermemiz bu nedenle sizin için zor. O nedenle mizacınıza uygun, özel bakım gerektirmeyen evden çıkarken tarayıp, çıkacağınız modeller için uygun olacaktır. İkiz karakteriniz için röfle ve gölgeli saçlarla da uyum sağlayacaksınız.
Yengeç Burcu: Son derece alışkanlıklarınıza, değerlerinize ve evinize bağlısınız. Ayrıca romantik ve şefkatlisiniz de. Tüm bunların yanı sıra sınırlarınıza, siz istemeden birisi yaklaşırsa tırnaklarınızı çıkarabiliyorsunuz çünkü özgürlüğünüze de çok düşkünsünüz. Bu nedenle istediğiniz zaman istediğiniz şekli vermek üzere saçlarınız mutlaka uzun olmalıdır. Açık kumral rengi, sezgileri kuvvetli ve duygulu yengeç kadınına çok yakışacaktır.
burca göre saç modelleriAslan: Ormanların kralı siz olduğunuz için, tüm gözler üzerinizde toplanmalıdır. Cesaret isteyen, dikkat çeken ve gösterişli modeller bu nedenle size uygun olacaktır. Açık kumral ve fındıkkabuğu rengi, kendine güvenen, ateşli ve tutkulu aslan kadınlarına çok yakışacaktır.
Başak Burcu: Göbek adınız mükemmellik olduğundan pasaklılık ve dağınıklılığa da tahammülünüz yok. Ayrıntılar da sizin için bütün kadar önemlidir. Bu nedenle her daim özenli ve bakımlı saçlar istersiniz. Platin tonları, sorumluluk sahibi ve hassas başak kadının tonlarıdır.
Terazi Burcu: Başkalarından daha fazla konfor, estetik ve lükse düşkünsünüz. Abartıyı ve gösterişi yine de çok sevmiyorsunuz. Sade ama şık saç modelleri bu nedenle size göre olacaktır. Kumral tonları, cazibeli, hayat dolu ve uyumlu terazi kadınlarının tonlarıdır.
Akrep Burcu: Gizem ve tutku hayatınızın olmazsa olması olsa da çevrenizde soğuk izlenim bırakıyorsunuz. Saklı güzelliklerini ortaya çıkarmak açısından küt saçlar akrep kadınları içindir. Kuzguni siyah, azimli ve cazibeli akrep kadını için en ideal renktir.
Yay Burcu: Temel özelliğiniz kuşlar kadar bağımsız olmaktır. Dizginler, hangi konuda olursa olsun mutlaka sizde olmalıdır. Yumuşak saç modelini, jöle sprey gibi şeyleri sevmediğinizden tercih edebilirsiniz. Koyu kumral, dışa dönük, maceracı ve zarif yay kadının rengidir.
Oğlak Burcu: Sağlamcılık, karakterinizi tarif edecek en güzel kelimedir. Saç konusunda da hayatınızın her alanında olduğu gibi sağlamcı olduğunuzdan saçınızın dağılmasına engel olan jöle ve sprey gibi ürünler kullanmalısınız. Toprak tonları, neşeli, çalışkan, hırslı yapısıyla dikkat çeken oğla kadınına çok yakışacaktır.
Kova Burcu: Prensip ve mücadele en çok kullandığınız kelimeler olmalı. Zevkleriniz sıra dışı ve büyük mücadelelere inançlarınız için girmekten çekinmesiniz. Her daim bakım isteyen ve karmakarışık saç modelleri bu nedenle size göre değil. Şık ama sade bir model tercih etmelisiniz. Kızıl ve violet özgürlüğüne düşkün, iş bitirici ve kararlı kova kadının rengidir.
Balık Burcu: En duygusal burçtur ve mantık yerine sezgilerini kullanmayı tercih eder. Boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan, hassas karakterinize de yansıdığı gibi uzak durmalısınız. Toprak rengi ve tonları zengin iç dünyası olan balık kadınına çok yakışacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...
Latest Comments
  1. G?lseren

    Sari sac hangi kisiye yakisir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.