Hızlı Makyaj Yapımı: Hızlı Makyaj Nasıl Yapılır?

Dışarı çıkmanız gereken, zamanınızın olmadığı anlarda makyaj yapmaya vakit ayıramaz ancak bakımsız da görünmek istemezsiniz. Bizde sizin için çok vakit almayacak fakat sizi solgun görünümden kurtaracak ufak dokunuşlarla çekiciliğinizi ön plana çıkaracak yöntemleri öneriyoruz.
Mor Renk: Mor renk hakim farları metalik ışıklarla kombinleyerek gözlerinize uyguladığınızda mükemmel değişime siz de hayran kalacaksınız. Göz kapaklarınıza, yanaklarınıza ve dudaklarınıza hafif bir şekilde ışıltılı kremi uygulayabilirsiniz. Mor tonlardaki göz farını göz kapaklarına dağıtarak sürün. Göz kapaklarınızın iç ve dış kısmına daha dikkat çekici olmak için aynı rengi uygulayın. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra da rimelle belirginleştirin.

Büyüleyici Bakışlar: Makyaja, cildinizde lekeler varsa ten renginize uygun fondötenle başlayın. Siyah eye-linerı göz kalemi yerine tercih edip, göz kapağınızdan şakaklara doğru sürün. Parmaklarınızın uçlarıyla, dudaklarınıza kırmızı ruju dağıtarak sürün.
Kırmızı ve siyah yüzünüzde olağanüstü bir görüntü yaratacaktır.
Yumuşak Tonlar: Pembe göz farı ile kahverengi göz kalemini tamamlayabilirsiniz. Pembe tonlarında farı göz kapaklarınıza uygulayın. Gözlerinizin alt ve üst kısmına önce kalem çekin ve daha sonra makyaj süngeriyle dağıtın. Kirpiklerinizi yine kahverengi rimelle belirginleşirin.hızlı makyaj yapımı
Çekici Gözler: Fazla vaktiniz olmadığında makyaj yapmak için her zaman küçük hilelere başvurabilirsiniz. Fondöten, dudak parlatıcısı ve rimel bile bazen yeterli olabilir.
Fondöteni lekeli ciltler ilk olarak tercih etmelidir. Bu tercih de ten renginize uygun tonlarda olmalıdır. Far fırçasına rimeli sürebilirsiniz. Siyah rimeli far fırçası ile göz kapaklarınızın üzerine ve gözaltlarına sürüp, üzerine de dudak parlatıcısını uygulayın. Böylece görünümünüz doğal ve parlak olacaktır. Şeftali rengi ruju son aşamada sürüp, tamamlayabilirsiniz.
Makyaj için basit ve pratik uygulamalarla çok uzun süreler ayırmanıza gerek kalmıyor. Sihirli dokunuşlarla hem kısa sürede hem de daha çekici bir şekilde görünebiliyorsunuz.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.33haber.com/wp-content/uploads/2014/11/ise-giderken-makyaj.jpg[/author_image] [author_info]

Hızlı Makyaj Yapma Yöntemleri

Her zaman uzun uzun maalesef makyaj yapma şansımız olmadığı için, bilhassa geç kaldığımız yerlere yetişmek istediğimizde makyajımızı en hızlı şekilde tamamlamamız gerekir…[/author_info] [/author]

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.