Polat Tower Yangını İstanbul’da Yangın Alarmına Neden Oldu

Şu sıralar İstanbul’da yangın var… İstanbul’da yangın, İstanbul Fulya’da bulunan Polat Tower’de gerçekleşiyor. Polat Tower 42 katlı bir bina. Polat Tower yangınının nedeni henüz belirlenememiş olsa da, İstanbul’da yangın alarmının verildiğini belirtmemiz gerekiyor. Polat Tower yangını dolayısı ile, Polat Tower yakınlarında bulunan benzin istasyonunun boşaltıldığı bilgisini paylaşmamız gerekmektedir.


İstanbul’da yangın alarmının verilmesine neden olan Polat Tower 42 katlı bir bina. İstanbul’da yangın var, ve Polat Tower yangını dolayısı ile yükselen koyu dumanların, hemen hemen tüm İstanbul’dan görünebildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
İstanbul’da yangına neden olan Polat Tower yangını dolayısı ile patlayan camların, İstanbul’luları tehdit ettiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Polat Tower yangını nedeniyle, Mecidiyeköy’de bulunan, ve Polat Tower’in yakınındaki hastanenin de, güvenlik gerekçesi ile boşaltıldığının belirtilmesi gerekmektedir.
Polat Tower İstanbul’da yangın dolayısı ile, Polat Tower yangınının gerçekleştiği cadde, polis ekipleri tarafından trafiğe kapatıldı. Polat Tower yangınının söndürülmesi için, Polat Tower’e çok sayıda itfaiye sevk edildi…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.