Carrefoursa’da Kurbanlık Fiyatları Belli Oldu İşte Kurbanlık Fiyatları 2012 Bilgileri

Kurbanlık fiyatları belli oldu. Kurbanlık fiyatları 2012 için Carrefoursa %4 oranında indirim yaptığını açıkladı. Kurbanlık fiyatları geçtiğimiz kurban bayramına göre daha pahalı değil; daha ucuz olacak. Carrefoursa, kurbanlık fiyatları için gerçekleştirmiş olduğu indirimi, canlı kurbanlık satışları için uyguladı. Kurbanlık alımını kurban bayramı 2012 öncesinde Carrefoursa’da gerçekleştirecek olanlar, satın almış oldukları kurbanlıkları, kurban bayramına kadar Carrefoursa’da emanet olarak bırakabilecekler.


Kurbanlık fiyatları 2012 için kurbanlık fiyatları belli oldu. Buna göre, kurbanlık fiyatları hakkındaki bilgileri sizlere aktarmamız şu şekilde gerçekleşecektir: kurbanlık fiyatları 2012 fbilgilerine göre canlı dananın ortalama kilogram fiyatı 14.50 TL. Kurbanlık fiyatları 2012 kapsamında canlı kuzu ortalama kilogram fiyatı 14.90 TL… Kurbanlık fiyatları 2012 kapsamında paket kurban hisse fiyatı ise 670 TL olarak belirlenmiş durumda.
Carrefoursa’dan alınacak olan kurbanlıklar, Carrefoursa’da emanet olarak bırakılabilecek. Satın alınmış, ve Carrefoursa’da emanet olarak bırakılmış olan kurbanlıklar, veteriner kontrolünde kurban bayramına kadar bakılarak takip edilecek. Sonrasında ise, Carrefoursa’dan kurbanlık alan kişiler, Carrefoursa tarafından kendilerine verilen randevu saatinde Carrefoursa’ya giderek kurbanlıklarını kestirebilecek; ve bunun için hiç beklemeyecekler.
Carrefoursa, kurbanlık satışlarını, internetten online sipariş alımı ile de gerçekleştirebiliyor. Bu kapsamda, alınan kurbanlık kemiksiz et içeriyor. Alınacak olan kurbanlık koli siparişinde, bunun yanında, baharat; ve buzdolabı poşeti de Carrefoursa müşterilerine hediye olarak gönderiliyor. Ayrıca, internetten koli kurbanlık siparişi veren Carrefoursa müşterilerine, Axess kartı ile ödeme yapmaları halinde 100 TL de indirim yapılıyor…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.