Emekli Maaşı Bayram Öncesi Emekli Maaşı Ne Zaman Yatar 2012 Bilgileri


Emekli maaşı bayramdan önce verilecek mi 2012 sorusunun yanıtı, pek çok emekli, dul, ve yetim tarafından merak ediliyor. Emekli maaşı bayramdan önce verilecek mi 2012 sorusunu soranlara, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yapmış olduğu açıklama doğrultusunda, emekli maaşı bayramdan önce verilecek müjdesini vermek istiyoruz. Emekli maaşı bayramdan önce, nasıl bir sıralama takip edilerek verilecek, yazımız içerisinde bu bilgiyi de sizlere, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yapmış olduğu açıklamaya dayanarak aktarmaya çalışacağız.
Emekli maaşı bayram öncesi bilgileri için, emekli maaşı ne zaman yatar 2012 sorusunu soranlara, yapılmış olan açıklama kapsamında, emekli, dul, ve yetim aylıklarının, emekli maaşı bayramdan önce verileceğini belirtmemiz gerekmekle birlikte, emekli maaşı ne zaman yatar 2012 sorusunun yanıtını da sizlere hemen aktarmak istiyoruz:
Emekli maaşı ne zaman yatar 2012? Emekli maaşı bayram öncesi, tahsis numaralarına bakılarak zamanlandırılacaktır. Tahsis numaranızın son rakamı, 3, 5, 7; ya da 9 ise, emekli maaşı 17 Ekim 2012 Çarşamba günü hesaplarınıza aktarılacaktır. Tahsis numaralarınızın son rakamı, 1, 6; veya 8 ise, emekli maaşının hesaplarınıza aktarılacağı tarih 18 Ekim 2012 Perşembe günü olacaktır. Tahsis numaralarınızın son rakamı, 0, 2; ya da 4 ise, emekli maaşının 19 Ekim 2012 Cuma günü elinizde olacağını belirtmemiz gerekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oylanmamış)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.